Szczegóły oferty w pytaniach i odpowiedziach

Jakie usługi świadczę?

Wykonuję nagrania lektorskie głosu. Takie nagrania klienci wykorzystują w filmach i animacjach, spotach i reklamach. Nagrywam też zapowiedzi telefoniczne do centralek telefonicznych, powitania i wszelkie komunikaty głosowe.

Ile kosztuje wykonanie nagrania?

Koszt usługi zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od długości tekstu i pola eksploatacji nagrania. Na cenę wpływają również takie cechy jak obecność języka specjalistycznego.

Jak długo trwa realizacja usługi?

Najczęściej w okolicach dwóch dni roboczych. Jeśli realizacja wymaga dłuższego czasu, termin realizacji poznasz przy wycenie.

Czy można wybrać głos lektora?

Niestety nie. Dysponuję głosem męskim (przykład nagrania powyżej). Pracuję samodzielnie i prowadzę jednoosobowe studio nagrań.

Jak otrzymam zamówione nagranie?

Gotowe nagrania przesyłam zazwyczaj na adres e-mail klienta lub zamieszczam na serwerze do pobrania. W obu przypadkach wystarczy zapisać plik audio na dysk.

Jaka jest jakość nagrań?

Oferuję wysoką jakość nagrań spełniającą obecne standardy. Posłuchaj przykładowego wykonanego przeze mnie nagrania (odtwarzacz znajduje się powyżej u góry). Zgodnie ze sztuką każde nagranie przygotowuję specjalnie dopasowane do produkcji klienta - czy jest to animacja, film, komunikaty głosowe, zapowiedzi telefoniczne, spoty reklamowe.

W jakim formacie audio otrzymam nagrania?

Nagrania mogę przesłać w dowolnym wybranym formacie. Jeśli klient nie precyzuje formatu audio, nagranie lektorskie wysyłam w formacie mp3 w wysokiej jakości 320 kbps. Taki format to doskonała cyfrowa jakość dźwięku przy zachowaniu niewielkiej objętości pliku dźwiękowego.

Masz inne pytania? Chętnie na wszystkie odpowiem. Zapraszam do kontaktu